Aktywne Wpisy
codziennaKasia +98
Bywając często u naszych europejskich południowców, przy 37-38 stopniach w miastach są praktycznie puste ulice, jakieś targi, kawiarnie za dnia pozamykane itd. Tylko głupi turyści z Polski i rosji co najwyżej się przewijają. Wszyscy Hiszpanie, Włosi, Grecy siedzą w domach pod klimatyzacją.
Przy takiej temperaturze to jest kilka minut szybszego spaceru i człowiek ma mroczki przed oczami.
Jeżeli nasi budowlańcy i inni pracownicy fizyczni, pracujący bez klimatyzacji, czy na dworze, nie dostali
Przy takiej temperaturze to jest kilka minut szybszego spaceru i człowiek ma mroczki przed oczami.
Jeżeli nasi budowlańcy i inni pracownicy fizyczni, pracujący bez klimatyzacji, czy na dworze, nie dostali
źródło: image
Pobierz
Wilczak +111




źródło: 1782016362679903
PobierzJak może przegrać życie, czy oglądać durne anime mając własny klimatyzowany pokój?
Przecież to życie na easy lvlu.
Oski (dla was, dla nas każdy normalny chłopak) by o--------ł, że się puka!
Ewentualnie, cytując klasyka dokończyłby utrzymując kontakt wzrokowy, aby podkreślić swoją dominację xD
@GregPelka: