Wpis z mikrobloga

  • 1
@annlupin: Ja właśnie byłem w kuchni po szklankę wody i zjadłem niechcący leżąca od tygodnia nektarynke. Ale to weszło, pestka sama wyskoczyła jak julka z majtek.
  • Odpowiedz