Wpis z mikrobloga

  • 1
@frost_frank: myślałem o jakimś dodatkowym tagu bo robiłem wcześniej też z Ronaldinho i Puyolem. Może następnym razem ale czuję że formuła się już wyczerpuje więc następny będzie albo gniotem albo złotym graalem
  • Odpowiedz