Wpis z mikrobloga

@eSUBA94: Ale misz-masz we łbie xd
W historii profilówek pewnie podobnie - od tęczowego filtra, przez "zostaję w domu" podczas covid potem pewnie było "nie noszę kagańca" by w końcu wrzucić filtr z ukraińską flagą by finalnie wrzucić filtr z polską flagą i wrzucać AI slopy z ruską propagandą xD
  • Odpowiedz
@eSUBA94: o tego z pieskiem jeszcze nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale motłoch na Facebooku jest stanie najpierw się oburzyć na cierpienie zwierząt w tym także na fermy kurczaków, by po chwili polubić profil Dobromira Sośnierza który powiedział coś źle o Ukraińcach mimo iż chwilę wcześniej powiedział też, że psina jest bardzo smaczna i spożywanie jej powinno być nie tylko legalne, ale i obowiązkowe xD
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyWoody: no mówię, polak 40L+ na fejsbooku to totalnie zaprzeczenie istoty rozumnej europy środkowej w 21 wieku
i wieczne myślenie że jak naspamują linkami do 100 zbiórek to pomogą całemu światu
  • Odpowiedz
  • 0
@NaczelnyWoody: myślałem że młodzi uciekli z FB 3-4 lata temu a najmłodsi nigdy nie mieli tam konta

najgorsze są stare samotne grażnyny które całymi dnami siedząc w domu siedzią na fb i p------ą - średnio 20 wpisów na godzine, łażenie po grupkach o każdej tematyce, d-----------a isę do ludzi jak są ubrani albo że puścili dziecko na wycieczkę szkolną bla bla bla, p------ą aby p-------ć do tego farmazony
nie da
  • Odpowiedz