Aktywne Wpisy

Michal0173 +243
źródło: temp_file7035390493463869510
Pobierz
Bez kitu lepiej się stało, że nas tam nie ma, przynajmniej człowiek się nie denerwuje, że znowu to samo.
#mecz
#mecz
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: temp_file7035390493463869510
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Co lepsze ?
Renta + fuchy na czarno. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@smk666: ktoś kto wybiera między rentą, a najniższą to pewnie marzy o fuchach na czarno
@Qullion:
To prawda, ale skoro kołchoz jest opcją, to znaczy, że ze zdrowiem nie jest tak źle. Ja tam bym chętnie poznał jakiegoś sumiennego gościa co za, powiedzmy, 40 zł/h (200% minimalnej netto) by mi ogarnął (moimi narzędziami) takie zupełnie najprostsze prace niewymagające myślenia wkoło domu typu skoszenie trawnika, przewiezienie ziemi taczką, wykopanie/zasypanie rowu, załadowanie złomu/gruzu
Koszenie trawy to kiepska robota po prostu i nie chce się tego robić nawet tym co zapierdzielają w czymś innym.
Nie wyobrażam sobie jak można tak żyć i cieszyć się, że się nie pracuje. Mi 2k to starcza na 5-6 dni i żyjemy normalnie, ale skromnie.