a_ty_co_tak_cicho_siedzisz a_ty_co_tak_cicho_siedzisz 24.05.2026, 11:16:44 0 + #gielda ile w tym roku będziesz miał z dywidend (w PLN)? 0 0% (0) <1000 30.8% (33) 1000-3000 13.1% (14) 3000-10000 21.5% (23) >10000 13.1% (14) 99999999999 (opcja dla trolli i d3bili) 21.5% (23)
SadWolf SadWolf 24.05.2026, 11:22:44 via Wykop 1 + @a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: W zeszłym roku niecałe 303 PLN, w tym pewnie będzie niecałe 500 bo nie mam z czego dosypywać, żeby przyśpieszyć.
banzi banzi 24.05.2026, 11:40:25 via Android 1 + @a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: 12500 zł na chwilę obecną. Ale jeszcze Apator nie ogłosił swojej a poza tym być może zdążę dokupić jeszcze trochę przed dniami dywidendy.
Dobruywaldios Dobruywaldios 24.05.2026, 11:43:03 via Wykop 1 + @a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: około 4500
tentego1000 tentego1000 24.05.2026, 11:56:46 via Wykop 1 + @a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: mało, niecałe 100k PLN
tentego1000 tentego1000 24.05.2026, 12:34:20 via Wykop 0 + @kwiat_pustyni626: ja w ubieglym mialem 2 mln, ale sprzedalem większość na górce
kwiat_pustyni626 kwiat_pustyni626 24.05.2026, 12:37:23 via Android 0 + @tentego1000: SłaboMój syn miał 4
tentego1000 tentego1000 24.05.2026, 12:39:44 via Wykop 0 + @kwiat_pustyni626: ale ze sprzedazy mialem 10 mln
ile w tym roku będziesz miał z dywidend (w PLN)?
Moja córka 1 mln
Słabo
Mój syn miał 4