Aktywne Wpisy
pahamakaa +467
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
#lekarz100k
źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323
Pobierz
kankes +202
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





źródło: 1de898b9a77bb3fadeb9f18a25e685a5d344e61c6966a18df26fd4e8e0a2c25f
Pobierzźródło: image
PobierzWięc... Jak na mój gust to odpuściliby sezon bez względu czy prowadziłby Robert czy Nick. Głupio napalili się że następny rok to będzie ten rok™ i tyle.
Dla BMW tytuł to tytuł. Nieważne czy zdobył go Polak czy Niemiec - to drugie lepsze, wiadomo, ale jeśli wiedzieliby że ten rok albo w ogóle nic nie dostaną, a po paru latach się wycofają, to oczywiste że postawiliby na Roberta.
A nie postawili tylko dlatego, że byli przekonani
Przecież gdyby Roba zdobył wtedy tytuł, to mógłby przejść do Ferrari już w 2010, a może nawet i 2009...