cytr0netx99 cytr0netx99 11.05.2026, 12:03:36 via Wykop 0 + @nabla-delta: czy to buy signal dla peroniarzy? xD
RunningMan RunningMan 11.05.2026, 12:03:51 via Wykop 0 + @nabla-delta: Pytanie do wytrawnych Irenkarzy. Ten stock miał kiedyś jakiś normalny dzień w stylu +/-1%? Bo za każdym razem jak sprawdzam to jest +/-10% XD
blackredwhite blackredwhite 11.05.2026, 12:04:37 via Wykop 0 + @nabla-delta: tam przestrzeń na spadek jeszcze jest, zostało tylko 6 miliardów gotowych akcji do wypchnięcia w rynek ATM
john_transvolta john_transvolta 11.05.2026, 12:07:54 via Wykop 3 + @RunningMan: tak mial, najpierw urosl 10%, zeby w 3h zrobic -11%, wyszlo 1% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000016784
Pobierz