Aktywne Wpisy

annlupin +19
misiek po czwartej nad ranem
źródło: 1000002146
Pobierz
Tak bez żartów to zabrakło mi jakiegoś p-----------a na koniec. Taki średni pokaz, ale na kilka gier czekam.
#kiszak
#kiszak
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000002146
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Łap jeszcze trzy porady ode mnie które kilka dni temu opisałem innemu mirkowi:
https://wykop.pl/wpis/85759251/jak-radzicie-przechodzic-gothic-3-czysta-wersja-be#294895813
1. Nie wyzwalaj miast dopóki nie wykonasz w nich wszystkich zadań, bo po wyzwoleniu trzech miast spod władzy orków (zakładając, że będziesz grać po stronie buntowników), przy rozmowie z przywódcą następnego miasta, będą Cię atakować wszyscy orkowie i najemnicy orków w
A co do broni w Ardei, to najlepiej walcz tak aby nie dać się pobić, a jak Cię pobiją/zabiją to wczytaj grę. Podejrzewam że coś się stało i b--ń wpadła pod tekstury mapy.
@speedygonzales1: Całkiem dobrą opcją jest zrobienie wszystkich nie kolidujących ze sobą questów i wyczyszczenie mapy z potworów, a potem robisz save z wyborem drogi i sprawdzasz po kolei wszystkie zakończenia,