Aktywne Wpisy

marcus777 +10
Czytam wasze wpisy o imponujących wynikach typu 150% od początku roku i patrzę na swoje marne 7% (i to po piątkowym odbiciu) z dużym bólem. Mimo jednostkowych pozycji, które zrobiły po 100%, to przez ich wielkość, -10% na innych pożarł cały zysk tych zyskownych.
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a

Codon +33
#gielda #inwestycje #inwestowanie @ossprime regularnie pokazuje zmiany w czasie swojego portfela, to i ja pokażę - od 31 grudnia 2025 do 31 maja tego roku. Robię zrzut co miesiąc na koniec ostatniego dnia otwartych rynków.
W pierwszej kolumnie część portfela, na górze miesiąc, w środku WYNIK (obecny stan - wpłaty) - to ważne, bo nie śledzę tutaj wielkości portfela w czasie, tylko sam wynik.
Dane biorę bezpośrednio
W pierwszej kolumnie część portfela, na górze miesiąc, w środku WYNIK (obecny stan - wpłaty) - to ważne, bo nie śledzę tutaj wielkości portfela w czasie, tylko sam wynik.
Dane biorę bezpośrednio
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 20.58.20
Pobierz




źródło: 1000011697
Pobierzźródło: 1000038959
Pobierzja tam jestem konsekwentny, jak jakiejś druzyny nie lubię to w Europie też im zle życzę i tyle. Nie wyobrażam sobie jakbym mógł inaczej.
Swoją droga wyobrażacie sobie fana United trzymającego w LM kciuki za City? Albo kibica Realu za Barce?
jak zwierzęta.
Komentarz usunięty przez moderatora
Serio lubię Jagę, ale to gratulowanie to żenada, przegrali ten dwumecz na własne życzenie, we frajerski sposób wypuścili okazję, a tu wszędzie gratulacje i komentarze jakby rzeczywiście wyeliminowali tą Fiorentinę.
My to się powinniśmy zastanawiać dlaczego nie wyeliminowaliśmy drużyny która o tą eliminację się prosiła, a nie świętować zwycięską porażkę w 1/16 3 ligowego
Pozdrawiam cieplutko cały tag.
@kontos_stelio: wyobrażam sobie w cywilizowanym świecie.