Aktywne Wpisy
kankes +104
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
InnyWymiar90 +85





Jakoś dwa lata temu miałem operację na kręgosłup. Dostałem w zaleceniach żadnego dźwigania, noektórych sportow, wyczerpującej pracy fizycznej typu budowa, noszenie mebli, itp. No na zawsze już. Mogę jedynie raz na jakiś czas jakieś zakupy nosić ale też uważać ile tego mam.
I teraz pojawia się problem bo w pracy trochę roszady są i mam teraz robić co innego, a wiąże się to z noszeniem ciężkich rzeczy. I co mam teraz zrobić? Mam uzyskać jakiś papier? Kto taki wystawia? A może powinni mi dać jakiś stopień niepełnosprawności? Choć nie czuje się niepełnosprawny, nie widać nic po mnie, sle kręgosłup mam w fatalnym stanie i muszę o niego dbać.
Co mam zrobić w tej sytuacji aby nie musieć robić tego w pracy, a np aby przesunęli mnie na inne stanowisko?
#praca #pracbaza #zdrowie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Nie mam żadnego konkretnego zakresu obowiązków, robię różne rzeczy, czasem robię coś
Nie wiem, czy powyższa droga okaże się skuteczna, ale nawet jak by się nie okazała, to bym pokazał przełożonemu w biurze wypis ze szpitala i powiedział, że nie będę dźwigał i tyle. Są momenty, gdy zdrowie jest najważniejsze, a inni