Aktywne Wpisy

OwyBEB +6
Nie wiem czy to dobre miejsce na takie zapytanie, ale może ktoś mi doradzi. Otóż poznałem dziewczynę, zaręczyliśmy się i postanowiliśmy kupić mieszkanie. Miasto wojewódzkie 82 m2, cena 970 tys. w systemie 20/80 czyli 20% wkładu własnego, a przy oddaniu nieruchomości przez dewelopera 80% (blok się obecnie buduje).
W listopadzie 2025 zapłaciliśmy 20%, wkładu własnego podpisując umowę deweloperską, a pozostała część czyli wspomniane 80% gdy mieszkanie zostanie oddane przez dewelopera w III kwartale
W listopadzie 2025 zapłaciliśmy 20%, wkładu własnego podpisując umowę deweloperską, a pozostała część czyli wspomniane 80% gdy mieszkanie zostanie oddane przez dewelopera w III kwartale
źródło: 9d572fb9-ea1c-4e45-b946-0b9c2a9fc279_cesja-praw-z-umowy-deweloperskiej-780x470
Pobierz
Dorciqch +38
źródło: 1000047041
Pobierz




Mirror: https://streamin.link/v/b57434b8
Powtórki: https://streamin.link/v/98ec3187
#golgif #mecz #arsenal #tottenham #premierleague
https://streamin.me/v/195c33f6