Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dariel: Spadanie jest spoko, i tak nie boli; z tonięciem doświadczeń nie mam, za to raz kogoś topiłam xD Ale masz racje, usuwanie konta to już istny koszmar.. brr...
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: znam to uczucie tak dobrze, ale to działa w dwie strony - kiedyś śniło mi się że wjechałem samochodem do jeziora bo myślałem, że popłynie auto jak poduszkowiec xD

Tak bardzo się myliłem i kiedy woda zaczęła wlewać się do środka wpadłem w panikę. Nigdy nie zapomnę tej ulgi kiedy wyrwałem się z tego snu i zdałem sobie sprawę, że to nie było prawdziwe xD
SiekYersky - @MaxiimumR: znam to uczucie tak dobrze, ale to działa w dwie strony - ki...

źródło: comment_A8zTHAmdg8QAJSnPcCpcTkYJnAzA6EbF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Też tak miałem, jakaś epicka nokia z super dezajnem, nie jakieś dotykowe czarne gówna, budzę się a tam lipa.

A raz mi się śniło że ukradłem 2 szt broni ze szkoły @_@ lugera i rewolwer, co te sny to ja nawet nie...
  • Odpowiedz
@SiekYersky: mi praktycznie zawsze jak miałem jakieś ważne egzaminy, czy to matury czy sesja w studbazie, śniło się że zaspałem :D A potem budziłem się i ulga jak cholera :D
  • Odpowiedz