Aktywne Wpisy
źródło: 1000025448
Pobierz
wyslainnik +2
10 minut szukania i jest strimek ufff dobrze że płacić nie trzeba #gromda
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000025448
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Miałem ostatnio dyskusję z znajomym który uważa, że dwa-trzy lata można się przemęczyć z apodyktyczną teściowa zanim uzbiera na wkład własny.
Wedlug mnie wspólne zamieszkanie niejako ustala pewne hierarchię i uczy nawyków, dzielenia obowiązków jeśli chodzi o ognisko domowe. Natomiast nie mógłbym się czuć się gospodarzem, będąc jednocześnie gościem w domu swoich/różowej rodziców.
#zwiazki
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Czy jest sens mieszkać z rodzicami jako para/małżeństwo?
Jeśli nie to po prostu słabo zarabiasz, więc trza zmienić coś niż się męczyc.
Ja w UK w 5 lat SAM odłożyłem na 46% wkładu własnego, bo chciałem mieć niższą ratę na start i łatwiejszy kredyt.
I mam duży dom z podjazdem i dużym ogrodem jak na UK.