dzieju41 dzieju41 28.01.2026, 06:07:22 via Android 183 + @kutang__pan: Od zawsze, jestem kulturalnym, obowiązkowym klientem.
troglodyta_erudyta troglodyta_erudyta 28.01.2026, 06:15:33 via Android 254 + @kutang__pan: ja wpisuję też konsystencję zgodnie ze skalą bristolską.
thekrepa thekrepa 28.01.2026, 06:56:39 via Wykop 2 + @kutang__pan: tak. Pełne imię i nazwisko oraz dane kontaktowe i pesel
MirasPdk MirasPdk 28.01.2026, 07:17:01 via Wykop 2 + @kutang__pan: oczywiście, w końcu na orlenie tylko sram
znikam5 znikam5 28.01.2026, 08:48:50 via Wykop 5 + @kutang__pan: teraz pewnie X debili podłapie ten pomysł i będą robić pod górę paniom sprzątającym kible.
nostalgiczna_nihilistka nostalgiczna_nihilistka 28.01.2026, 19:19:15 via Wykop 2 + @znikam5: Na Orlenie sprzątają kible ci sami ludzie, którzy zaraz potem robią wam hotdogi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: 1000004031
Pobierz