Wpis z mikrobloga

@madpo: nie warto. wszystkie dobre expowiska zajęte 24/7, na wyższych levelach ludzie zwykle biegają w teamhuncie co sprawia, że musisz mieć stałą ekipę do gry w stałych godzinach i robi się z tego drugi etat.

ale jak chcesz wbić 8-100 z powodu nostalgii to może nawet spoko
  • Odpowiedz
@Dalamar: o kurde nie wiedziałem że tak jest a mam 800 lvl już prawie, gram na najbardziej zaludnionym serwerze, czyli antice i to solo, czasem tylko Duo.
problemów z expem jakoś nie mam, ale dobrze wiedzieć że tak jest jak mówisz, to ja chyba jednak faktycznie też przestanę grać 🤔
  • Odpowiedz
@Dalamar: zresztą myślę że chłop nie będzie na soulwarze od razu expil, ni wiem o co ci chodzi z tym expem. Tyle jest pododawane kontentu, ja codziennie praktycznie gdzie indziej siedzę, jak może być wszystko zajęte? Chyba że dla ciebie wszystko to soulwar? Nawet biblioteki są często wolne na antice
  • Odpowiedz
@madpo: ja sam wróciłem w piątek, póki co 30 lvl ale gra się zupełnie inaczej niż w stara tibie. Jedna rada, nie kupuj golda tylko sam se zbieraj, dużo większy fun ze zbierania eq samemu.
  • Odpowiedz