Wpis z mikrobloga

@Lanza: tak - zwierzę typu koń stojący na balkonie budynku typu blok. po prawej stronie znajduje się talerz anteny satelitarnej i gałęzie drzewa. mam nadzieję, że się przydałem
  • Odpowiedz
To proste. Codziennie rano do sklepów dostarczane jest świeże pieczywo: pyszne bułki, chrypiące rogale, pszenne i żytnie frykasy... Mieszkańcy bardzo sobie chwalą wytwory pobliskiej piekarni, więc wstają skoro świt, by dorwać ulubioną kajzerkę przed sąsiadem. Ci z niższych pięter wyposażyli się zatem w konie - otwierają drzwi balkonowe, wskakują na rumaka, dają susa przez barierkę i w parę chwil są w sklepie. To daje im dużą przewagę nad sąsiadami z wyższych kondygnacji.
  • Odpowiedz
@Lanza: Ciśnienie mu podskoczyło, więc wyszedł na balkon zapalić sobie, bo już dość miał jęczenia klaczy, że to skarpetki rozrzucone po całym mieszkaniu, naczynia nie wymyte, a on tylko chleje i ogląda mecze w tv.
  • Odpowiedz
░░░░██▓░▓████████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░░▓███████████████▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░███▓██████▓░░░█░█▓█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░█████████▓█░░░░░░░░█░░░░░NIE░MOGE░WAM░░░░░

░░▓█████▓█░░░▓██░▓██░█░░░░POMOC░░░░░░░░░░░

░▓██▓███░█░░▓█░░██░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░███▓██▓░░░░░▓██░▓██░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░

░███░██░░░░░░░░░░░░░░░░░██░░░░░JESTEM░░░░░░

░██░█▓░░░░█░░░░░░░░░░░░░▓▓█░░░░KONIEM░░░░░░

░▓█░█░░░░░░██░░░░░░▓▓▓▓▓░░░█░░░░░░░░░░░░░░

░░█░█░░░░░░░░██▓▓▓▓░░░░░█░░░█░░░░░░░░░░░░░

░░▓░░░░░░░░░█░█▓░░░█░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░

░░░░░░░░░░░░█░░█▓░░░░░░░░██░░░░░░░░░░░░░░░

░░░░░░░░░░░░█░░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░░░

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
  • Odpowiedz
@Lanza: słyszałem, że ponoć konie są w stanie wchodzić po schodach, ale schodzić nie chcą. ciekawe czy w tym przypadku obyło się bez jakiegoś dźwigu, czy przemodelowania balkonu :)
  • Odpowiedz