Wpis z mikrobloga

@Rysiupocisk: kiedyś pracowałem w drukarni - najgorsza część pracy to było wczesne wstawanie (no da sie przyzwyczaić, ale nie masz życia) no i janusze co pracowali od X lat, cwaniaki, typowe stereotypowe janusze i mariuszki
  • Odpowiedz