Wpis z mikrobloga

Od wczoraj gram w Silent Hill F i jestem tak pozytywnie zaskoczony, że hit. Byłem sceptycznie nastawiony przez to, że akcja nie toczy się w tytułowym mieście i sama walka też nie wyglądała atrakcyjnie.

Ale na ten moment odszczekuje wszystko. To jest Silent Hill pełną gębą, a co do walki to trzeba samemu zagrać, żeby się do niej przekonać. Zobaczymy jak będzie dalej, ale na ten moment jest zajebiście. Sama gra sprzedaje się też wyśmienicie, więc dupolodzy nie będą mogli mówić, że "znów mieli rację" :)

#kiszak
johnshepard2000 - Od wczoraj gram w Silent Hill F i jestem tak pozytywnie zaskoczony,...

źródło: temp_file1542696825471778594

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Ch0senIndygo No nie wiem, dla mnie Silent Hill to jednak bardziej stan umysłu niż chociażby samo miasto. I tutaj pod tym kątem absolutnie wszystko się zgadza. Silent Hill na dobrą sprawę mógłby się nawet w kosmosie dziać.
  • Odpowiedz