Wpis z mikrobloga

Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6 razy w tyg. aeroby 4-5 razy na tyg. od 30 do 45min. Wzrost 180 waga 90kg. Dieta z zasadami kulturystycznymi ale na oko, ogólnie jem z głowa a nie tylko "jem jom", po tylu latach człowiek wie co najlepsze dla niego.

#silownia #pokazforme #mikrokoksy
Pinkman - Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6...

źródło: comment_iMfA7v9z8mfNPzsY0rz4iGQO6bQaYrbK.jpg

Pobierz
  • 212
@Pinkman: nie napisałem tego w złej wierze, jak chcesz to mogę usunąć, pisałeś tutaj otwarcie o soku wiec myślałem że tamto też nie jest tajemnicą... Jak chcesz to możesz usunąć te komentarze, peace bro
@Pinkman: Ej, fajnie wyglądasz, gratulacje, bo jakkolwiek się na tym nie znam, na pewno musiało to kosztować sporo pracy. :)

Tylko teraz nie przesadź i nie zrób z siebie góry mięśni, która nie może podrapać się po plecach. :P
@Pinkman: wole chyba poczekac dluzej na efekty i walczyc bez dodatkow.. bede mial pewnosc, ze to na co pracowalem zostanie na dluzej i po grubej przerwie cwiczen nie zwiotczeją/opadną mi mięśnie. Chociaz sie nie znam..

@kamdz:
Jesli chodzi o sprawy diety to jestem kompletnym jaroszem. Natomiast rano sniadnie serek wiejski x2 z grahamka dawka bialka. Ryba/piers, ryz surowka x2 potem na noc serek w. Razowy z szynka i dawka bialka.
@KidLavi:

Dzięki!

1. Na mojo oko poniżej 10%, mam taką nadzieję.

2. Tak

3. Jak rano to bcaa 30min przed i troche carbo obowiązkowo. Wieczorem od razu po treningu siłowym. Robię tak i tak. Zależy od pogody, nastroju, czasu.

4. Nie znałem, ale przeczytałem. Ja tego dla siebie nie widzę, ale jestem jak najbardziej za eksperymentami na siłowni, także możesz mieć na tym super efekty. Każdy reaguje na coś innego.
@Pinkman: wielki props, szacun! do niczego nie można się #!$%@?ć ;) widać, że masz gena do klaty i wygląda ona zajebiście, mi niestety tego brakuje więc trzeba trenować ciężej a i tak pewnie nigdy nie osiągnę takiego rezultatu