Wpis z mikrobloga

Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6 razy w tyg. aeroby 4-5 razy na tyg. od 30 do 45min. Wzrost 180 waga 90kg. Dieta z zasadami kulturystycznymi ale na oko, ogólnie jem z głowa a nie tylko "jem jom", po tylu latach człowiek wie co najlepsze dla niego.

#silownia #pokazforme #mikrokoksy
Pinkman - Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6...

źródło: comment_iMfA7v9z8mfNPzsY0rz4iGQO6bQaYrbK.jpg

Pobierz
  • 212
@Pinkman: stosowales cos dodatkowo do diety? Bialko czy kreatyna? Pytam bo cwicze juz jakis czas i zawsze bylem przeciwny dodatkom. Podpowiedz cos mirkowi z sasiedztwa
@trihydroxidooxidophosphorus: wiem, ale strasznie mi sie nie podobają #!$%@? nogi, są niefunkcjonalne i niewygodne a do tego psują sylwetkę i sprawiają, że chodzisz w śmieszny sposób. Teraz mocno zacząłem je katować więc lada moment będą się docinać. Biegam, łydkę robię od święta :-)
@Pinkman: forma kozak, mój target przez najbliższe dwa lata, @kamdz co najwyżej może latać Tobie po Mutant Massa.

1. Jaki masz BF ?

2. Nadal liczysz makra, czy wszystko na oko (proteiny, carbo, tłuszcze ?)

3. Aeroby z rana na czczo czy preferujesz inne godziny ?

4. Co myślisz o tabacie ?

Prawie jak AMA ale kurde takiego 220 funtowego dzika muszę zapytać. Widzę po Twoim koncie że udzielasz się sporo
@churagan: to ja jeszcze dodam kawałek z pw z @Pinkman, mam nadzieję że się nie obrazi:

kamdz 1 godz. temu


i w jakim momencie (waga, staż) sięgnąłeś po winstrol?

Pinkman 1 godz. temu


winstrol to ostatni preparat jaki bralem


wczesniej w kolejnosci metanabo, tesc krotki, dlugi, deca, sustanol i ostatnie wino


człowiek młody i głupi był


3/4 tego towaru z perspektywy równie dobrze moglbym spuscic w kiblu