Wpis z mikrobloga

Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6 razy w tyg. aeroby 4-5 razy na tyg. od 30 do 45min. Wzrost 180 waga 90kg. Dieta z zasadami kulturystycznymi ale na oko, ogólnie jem z głowa a nie tylko "jem jom", po tylu latach człowiek wie co najlepsze dla niego.

#silownia #pokazforme #mikrokoksy
Pinkman - Mirki tak zapowiada się moja forma, do wakacji jeszcze trochę, silownia 5-6...

źródło: comment_iMfA7v9z8mfNPzsY0rz4iGQO6bQaYrbK.jpg

Pobierz
  • 212
@zgaS: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!
@kamdz: chodzi o to zeby byc jak najkrótszym !!!kto ma dlugie ręce jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest proporcja!!!jak jestes szerszy niż wyższy rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 150 i cala silownia sika w majty jak ten maluszek to podniesie, kazdy chce byc taki krótki jak ty !!! TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZY******... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO