Wpis z mikrobloga

Są sytuacje i tyle. Baba faceta może bić w pewnych sytuacjach, a w drugą stronę nie? Gdzie ta równość? Do tego warto by dopytać - czy czasem i facetów to nie dotyczy, bo coś sądzę że powiedziałby to samo:

"- Ludzie są tak różni, że nie można ich wrzucać do jednego worka. I jestem przekonany, że niejednemu facetowi taka reakcja by pomogła wrócić na ziemię."

Jedynie zmieniłem kobietę na faceta w jego
@maciejkack:

Nie może, nie może, a się zdarza i potem nikt nie widzi nic złego, jak baba sprowadzi faceta na ziemie, czy facet faceta, czy kobieta kobietę. Są sytuacje i tyle.

@ihwar: Zresztą to JAK być powinno to inna kwestia, lewaki nie rozumieją ze ludzie są różni - na jednych działa sama rozmowa, na innych tylko siłowe rozwiązania (niestety). Zmień ludzi to się zgodzę że to barbarzyństwo kiedy będzie dało
@Pantokrator: chciałem odpowiedzieć ale doszedłem do słowa "lewaki" i stwierdzam że jednak nie warto, dodam tyle że gdybyś dostał #!$%@? to może tak jak sugerujesz zszedłbyś na ziemie, dziękuję, miłego dnia
@OstatniZrywWolnosci: To jest juz raczej cynizm anizeli dystans do siebie. Ale nic, aparatczyki z wykopu dalej beda spamowac Korwinem.

Moim zdaniem niektore wypowiedzi czlonkow tej partii (m.in. powyzsza, czy tez wypowiedzi Korwina o gwalcie) powinny calkowicie wykreslic ich z polityki.
@ihwar: No ale tak jest. TO lewaki promują system jak komunizm - idealny, tylko gdy ludzie są idealni. Ale świat idealny nie jest i trzeba dostosowywać wszystko pod niedoskonałości świata, a nie udawać że jest idealny. I tyle

Sam obracam się w towarzystwie gdzie da się wszystko rozwiązać rozmową, ale nie każdy tak ma i tyle. Do tego co mówisz to już czysta hipokryzja - niby mnie można sprowadzać według Ciebie