Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy z prawem jazdy, użyję w c--j tagów, bo dodaje późno a fajnie jabyście się wypowiedzieli w tej kwestii jak wstaniecie, więc proszę nie czarnolistować ani nie besztać :)

Jak to jest z wami? Jak facet/kobieta podlatuje wam pod zderzak, to wolicie zwolnić, czy pokazać mu kto jest szybszy? Mówię tu o samochodach w których spędzacie NAJWIĘCEJ czasu, nie ważne czy wasz, czy służbowy, czy rodziców. Po prostu jak reagujecie na przysłowiowego "przedstawiciela handlowego" (mowa tu o pieprzącym przepisy młodym facecie/kobiecie, wyprzedzającym na trzeciego itp.)? Pytam bo pełno takich i dał mi do pomyślunku kolega @charles-gregoire w pewnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja robię w miesiącu ok 15-16tys km służbowym, Iveco Daily 3.0 Plandeka, więc szaleć nie można, ale mocy na światłach aż za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze staram się go zwolnić i ogarnąć takiego delikwenta, bo stwarza niebezpieczeństwo straszne na drodze, a chciałbym aby bezpieczeństwo było priorytetem na owej drodze.

Ogólnie, to rozkmina typu #wykopsmokersclub ale fajnie by było jakbyście napisali ;)

#samochody #carboners #jdmboners #prawilnebmw #germanstyle #tuning #carspotting #mechanikasamochodowa
Q.....y - Hej Mirasy z prawem jazdy, użyję w c--j tagów, bo dodaje późno a fajnie jab...

źródło: comment_PIJWFvf5YamgSAuVyyvJOvLo63snb04i.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawdziwek: Nie mówię o jakiś zamku, czy miejscu bezpiecznym. Jadąc większym samochodem, wiem że mam na niego wpływ bardziej kojący niż jakaś yariska. Wszystko z głową, i wiadomo, że są tacy których lepiej puścić. Chodzi mi o takich typowych "królewiczów" dróg. Zgadzam się z Tobą, że blokowanie tych "mocno narwananych" jest nieodpowiedialne, bo niczym i tak nie przemówisz. Ale kierowce bez umiejętności w lusterku łatwo zobaczyć.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: Jak mi jakiś pedał podejżdża z tyłu i mi jeszcze mruga światłami a wiem, że sam idę ponad przepisową prędkość to zwalniam do przepisowej i w zależności czy to wielopasmowa droga (jak tak to pewnie byłem na lewym pasie i tam złośliwie zostaję) a jak jednopasmowa dwukierunkowa to zjeżdżam do osi jezdni - niech c--j jeden kombinuje .. ale jak już wyleci do wyprzedzania to s--------m na prawo i
  • Odpowiedz
Mi się nie zdarza żeby ktoś siadał na mój tylni zderzak... chociaż jedną sytuację sobie przypominam Merc E63 AMG ciężko mi było iść z nim równo po tym jak mnie wyprzedził ;)
  • Odpowiedz