Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy z prawem jazdy, użyję w #!$%@? tagów, bo dodaje późno a fajnie jabyście się wypowiedzieli w tej kwestii jak wstaniecie, więc proszę nie czarnolistować ani nie besztać :)

Jak to jest z wami? Jak facet/kobieta podlatuje wam pod zderzak, to wolicie zwolnić, czy pokazać mu kto jest szybszy? Mówię tu o samochodach w których spędzacie NAJWIĘCEJ czasu, nie ważne czy wasz, czy służbowy, czy rodziców. Po prostu jak reagujecie na przysłowiowego "przedstawiciela handlowego" (mowa tu o pieprzącym przepisy młodym facecie/kobiecie, wyprzedzającym na trzeciego itp.)? Pytam bo pełno takich i dał mi do pomyślunku kolega @charles-gregoire w pewnym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja robię w miesiącu ok 15-16tys km służbowym, Iveco Daily 3.0 Plandeka, więc szaleć nie można, ale mocy na światłach aż za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze staram się go zwolnić i ogarnąć takiego delikwenta, bo stwarza niebezpieczeństwo straszne na drodze, a chciałbym aby bezpieczeństwo było priorytetem na owej drodze.

Ogólnie, to rozkmina typu #wykopsmokersclub ale fajnie by było jakbyście napisali ;)

#samochody #carboners #jdmboners #prawilnebmw #germanstyle #tuning #carspotting #mechanikasamochodowa
Q.....y - Hej Mirasy z prawem jazdy, użyję w #!$%@? tagów, bo dodaje późno a fajnie j...

źródło: comment_PIJWFvf5YamgSAuVyyvJOvLo63snb04i.jpg

Pobierz
  • 26
@Qfarcowy: ja robię w miesiącu 2000 km ciężarówką po mieście 18t masy całkowitej, 12 metrów długości także o kierowcach osobówek mogę powiedzieć sporo. Najlepsze jest w tym wszystkim to że jak jadę ciężarówką to mnie osobówki wkurzają a jak jadę osobówką to ciężarówki. I tak w kółko :D
@vin42: Ja tak nie mam właśnie, tzn trochę. Latam tą 3.5 tonówką, tylko wysoka na 3.45. Średnia na autostradzie (głownie autosradami latam po europie) to 93km/h, ale jak wbijam do Polski i jadę te przepisowe 90, bo po co szybciej?! To tak mnie #!$%@?ą te wyprzedzające na trzeciego #!$%@?, że żyłka mi pęka. Szczególnie, że zdarza się, że zajedzie drogę, trąbnie bo mu sie nie podoba prędkośc etc. Wchodzi tu też
@Qfarcowy: jazda ciężarówką solo jeszcze taką 12 metrów, po tym kraju - uwierz tragedia. Ciężko manewrować i każdy debil oczywiście drogę zajeżdża bo kwa ciężarówka jedzie to oczywiście trzeba się wpierolić przed nią żeby być 15 sekund szybciej na miejscu. Dramat!!!!!!! Szkoda że taki debil nie wie że czasami jadę na pusto i też potrafię wyrwać do przodu lepiej niż on swoim szrotem z dojczlandu.
@Qfarcowy: ci szeryfi co to spowolniają "przedstawicieli handlowych", dają nauczki, to ci których do policji chyba nie przyjęli, ja zawsze na takich mówie stary ormowiec. Dwóch głupków stwarza większe zagrożenie niż jeden. Ja daję się wyprzedzić żeby jak najszybciej zniknął mi z oczu a nie bawił się w ciuciubabkę i może jeszcze paliwo na głupka marnował.