#prawobudowlane czy do adaptacji projektu budowlanego potrzebne są warunki techniczne przyłącza? Dom 70 metrów kwadratowych na zgłoszenie. Słup jest na działce, a woda jeszcze nie wiem, studnia głębinowa, lub wodociąg. Wiem ze na warunki trochę trzeba czekać, a zależy mi na czasie.
Do projektu budowlanego jako załącznika do pozwolenia czy zgłoszenia nie ma konieczności dołączania warunków przyłączeniowych. Ale takie warunki może chcieć projektant adaptujący projekt. Poszukaj projektanta i z nim pogadaj.
@Tom223 O warunki przyłączeniowe sobie występuj jak najszybciej żebyś pozniej nie miał jakichś niespodzianek w stylu nie da się. Jako do projektu przedkładanego do starostwa warunków tych nie trzeba załączać.
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link