Wpis z mikrobloga

Mirki z--------e się, każdy się śmieje że hehe urlop to urlop tamto. Sam zaczynam od soboty urlop.
Polskie góry, namiot, na dziko na kilka dni a patrzę prognozy to będę miał namiot ale chyba zalany powodzią.
Cały rok czekałem na ten wyjazd, nakupiłem sprzętu za tysiaka i nagle mam zrezygnować? Koleżka jescze nic nie komentuje z którym jadę ale w internecie każdy się śmieje hehe powodzenia(,)
#polska #urlop
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murzynekkk: Do Soboty to prognozy się zdążą zmienić 20 razy... W które góry jedziesz? Jest sporo chatek w których można przenocować awaryjnie zobacz sobie na mapkę wiating.eu ja 20 lat z hamakiem albo namiotem po górach śmigam, w takiej chatce trochę lepiej kiblować niż w namiocie
  • Odpowiedz
@murzynekkk: skoro jedziesz pod namiot, to spokojnie możesz wybrać inną destynację. W tamtym roku w czerwcu miałam jechać na kajaki/ namioty/ rowery do lubelskieo Zwierzyńca, a wylądowałam na Mazurach właśnie ze względu na pogodę:)
  • Odpowiedz