Wpis z mikrobloga

@RedBaron: czy ja wiem czy jak u nas? Osiedle na przedmiesciu Dallas gdzie do najblizszej szkoly jest +/- 1,5 mili . Cena domu 150k$. W dodatku dom wybudowany w typowym amerykanskim stylu, czyli same segmenty drewniane, troche termitow i do w-------a.
  • Odpowiedz
@RedBaron: nie no same domy mi sie podobaja zajebiscie, przedewszystkim te duze przestrzenie. Ale sam typ budownictwa raczej mi sie nie podoba.
  • Odpowiedz