@l--RAD--l Rację ma. Inna sprawa, ze strategią nie jest chyba jego mocną stroną. W przyspieszonych wyborach, czy w 2027 roku zostanie na śmietniku historii, gdy Tusk nie dowiezie sukcesu
@l--RAD--l: samo to, ze szybciutko wyszedl z koalicji, rozsiadl sie na tylnej kanapie i krytykuje. Czemu nie wszedl do rzadu i wzial odpowiedzialnosc? Bo latwij krytykowacniz cos robic. Calyon, cale zycie
@Winatuska: No to pluje, czy krytykuje? Krytyka nieudolności rządu przez opozycję chyba powinna być pożądana w demokracji. Dlaczego ci to przeszkadza? Nie chcesz by tusk spełniał swoje obietnice wyborcze? W takim razie po co na niego głosowałaś?
@Winatuska przecież on cały czas aktywnie działa i podrzuca nowe projekty ustaw, o czym zresztą wspomniał. Jak na dzień dobry dowiedział się, że plan jest taki, żeby nic nie zrobić przez następne 4 lata, to chyba logiczne, że wyszedł z tego cyrku i teraz ich tylko jedzie za o----------e się. Miał zostać i zbierać baty za to, że KO-PSL pracować nie chce?
@Winatuska: Wytłumaczył czemu tak. Dostajesz stołek, ale masz siedzieć cicho i głosować jak każemy, ale nie spełnimy żadnego twojego postulatu. Co zdziała w takim wydaniu? Powiedział jasno ja chce to i to przegłosować, jak nie ustanawiamy tego, nie macie naszych głosów, a figuranta sobie weźcie od kogoś innego.
Wiecie za co lubię #ppk? Za to, że jak z kimś poruszam temat finansów, oszczędzania i ten ktoś krytykuje np. #ppk #ikze to od razu wiem że mam do czynienia z troglodytą.
@l--RAD--l: Głupi nie jest, jest zbyt podobny do Lewicy by wchodzić do tej koalicji i nie być zjedzonym.
@Winatuska: Na czym konkretnie polega to plucie?
Na wymaganiu by tusk spełniał własne obietnice wyborcze? Toż to skandal.
Krytyka nieudolności rządu przez opozycję chyba powinna być pożądana w demokracji.
Dlaczego ci to przeszkadza? Nie chcesz by tusk spełniał swoje obietnice wyborcze?
W takim razie po co na niego głosowałaś?
źródło: 1000009649
PobierzCo zdziała w takim wydaniu?
Powiedział jasno ja chce to i to przegłosować, jak nie ustanawiamy tego, nie macie naszych głosów, a figuranta sobie weźcie od kogoś innego.
@Winatuska: Pluje? Mówi prawdę.
A wg ciebie powinien mu robić dobrze niezależnie co tusk odwala? fajne standardy
Komentarz usunięty przez moderatora