Aktywne Wpisy
kaszaamanna +1338
Niestety ten wpis jest najgorszy ze wszystkich ale czuję się zobowiązany dla użytkowników którzy nas wspierali aby dokończyć historię..
Nie udało nam się, moja żona przegrała walkę z chorobą odchodząc w wieku 30 lat na moich rękach.. teraz jakoś trzeba przeżyć ostatnie pożegnanie i potem próbować stanąć na nogi dla córki.
Serdecznie dziękuję jeszcze raz za okazane wsparcie, pomoc i modlitwę. Szczerze to docenialiśmy.
Prośba
Nie udało nam się, moja żona przegrała walkę z chorobą odchodząc w wieku 30 lat na moich rękach.. teraz jakoś trzeba przeżyć ostatnie pożegnanie i potem próbować stanąć na nogi dla córki.
Serdecznie dziękuję jeszcze raz za okazane wsparcie, pomoc i modlitwę. Szczerze to docenialiśmy.
Prośba
źródło: image_picker_45AC021C-D8A9-4C7C-827A-BAC7D3D7FC96-10832-0000012E030976FA
Pobierz
nie_umiem_inwestowac +210
źródło: 1000005415
Pobierz




Jakiś czas temu kupiłem dwa głośniki Soundcore Boom 2 i znowu zakochałem się w stereo (można je sparować). Muzy słucham aktualnie na Samsungu Q990B, który kupiłem z przeznaczeniem filmowym (świetnie się sprawdza), ale jakoś muzyka z niego mi obrzydła. Oglądam sobie kolumny od Klipscha i idealnie pasują mi The Sevens - wymiarami, ceną i wyglądem. Salon mam spory - 50m2 i do tego 6m w górę (stodoła z antresolą). Wiem że na taką przestrzeń najlepsze by były jakieś podłogówki, ale nie mam na nie miejsca i muszę iść na jakiś kompromis. Inna sprawa, że akustyka u mnie jest ciekawa - na 1/3 jest już bardzo głośno, więc rzadko słucham głośniej. Muzyka będzie puszczana z laptopa po HDMI albo BT, Spotify i sporo DI.FM. Tylko ciągle nie wiem czy iść w kolumny aktywne i jakiś WiiM streamer czy szukać czegoś innego. A generalnie szukam szerokiej sceny, nie głośno ale precyzyjnie.
#audio #audioboners #audiovoodoo #audiofile #kolumny #stereo
https://www.youtube.com/watch?v=t1pqvcndWyk
https://youtu.be/Tcz905gti5A?si=ecg9y9qC9-vhzBsS
https://www.youtube.com/watch?v=O-7b6sqDOus
Tylko to było jedną z moich playlist dodatkowych, do tego co mam na innych serwisach. A od kiedy wprowadzili tylko kilka kanałów na dzień, to słuchałem tej playlisty dalej na telefonie, bo tu tego ograniczenia nie było.
Reklamy bardzo rzadko grały. Owszem, zaleta - ale oni tylko na tym tracili.
Problem z tą playlistą był taki, że utwory nigdy nie były aktualizowane na bieżąco. Większość utworów
https://www.internet-radio.com/search/?radio=PsyChill
Na tym internet-radio, przynajmniej, jest to strumień audio, który sobie gdzieś leci na serwerach na
Szukałem kilka lat temu jeden kawałek przez przeglądarkę, bo nie mogłem znaleźć na Spotify, napotkałem wtedy przez przypadek na di.fm.
Jest to w brzmieniu Pop, który używa dużo syntezatorów.
Duża część utworów jednak jest albo niedostępna, bym sobie dodał do swojej playlisty, albo są nałożone blokady regionalne.
https://www.psyndora.com/chill.html
I w kategorii Downtempo na tym Internet-Radio, wyświetla mi się, że to radio ma najwięcej słuchaczy.
Plik m3u wystarczy, że ma w sobie sam adres do strumienia jakiegoś radia.
VLC jest jednak bardzo topornym odtwarzaczem. Przynajmniej bez reklam.
źródło: temp_file840826475930302202
PobierzWygodniejsze niż toporny VLC.
Działa jak wyszukiwarka wszystkich internetowych stacji. Połączenie internet-radio oraz fmstream.
EDIT. No dobra. Nie możesz szukać radia po tagach, jak to na internet-radio, i nie widzisz, ile jest słuchaczy.