Wpis z mikrobloga

Ha mirki! Moja matka (gdy spytałem na kogo głosuje) stwierdziła, że zagłosuje na PO (bo nie chce PiSu u władzy). Po 1,5h rozmowie ze mną, zmieniła zdanie i zagłosuje na partię z poza rządzącej czwórki. Nie kazałem jej głosować na krula, ale prosiłem, żeby wzięła pod uwagę inne partie, które nie brały udziału do tej pory w tym burdelu na wiejskiej (#knp lub #ruchnarodowy). I tak sądzę, że zagłosuje na krula. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale powiem wam jeszcze jedno. Gdy spytała się na kogo zagłosuję i odpowiedziałem, że raczej na knp, to zaczęła mówić o Korwinie, który uważa, że g---t jest spoko itp. Spytałem skąd to wie. Oglądała całą rozmowę czy jak? Odpowiedziała, że widziała sam fragment w TVN24 jak korwin mówi o tym gwałcie. I teraz sobie pomyślcie ile takich matek (i ojców) łyka takie 1-minutowe urywki w srefałenach i innych gównach i po tej 1 minucie skreślają człowieka, a z nim partię. Przykre. Chociaż z drugiej strony 1 mądrzejsza matka więcej :P

Takie tam #coolstory #wybory #jkm #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PolskiSpecjalista:

Odpowiedziała, że widziała sam fragment w TVN24 jak korwin mówi o tym gwałcie.


Można było odpowiedzieć, że jakby wziąć kawałek waszej rozmowy, to by wyszło, ze ona mówi, ze g---t jest spoko. :P

Tym sposobem zmasakrowałbyś swoją matkę.
  • Odpowiedz
@Asgareth: a Tusk ją nie obraża rabując jej pół OFE i podnosząc wiek emerytalny z 60 do 67 lat?

Ludzie oglądający telewizornię to w ogóle nie target prawicy. Ważna jest wymiana pokoleniowa, której nic nie zatrzyma.

Prędzej Kim Dzong Un się nawróci na kapitalizm i katolicyzm niż polskie Grażki i Janusze na normalność.

Oni mózgi mają podpięte do TV, po prostu "Rok 1984". To jest naprawdę świetna inżynieria społeczna by
  • Odpowiedz
@Krs90: Dokładnie. I jak będą wybory do sejmu, to na bank tvn bedzie przypominał o gwałcie. Jestem tego pewny.

@Pehuen: Też użyłem tego argumentu ;) W ogóle powiedziała, że nie lubi tych moherów co oglądają trwam i tylko pis tylko pis. Powiedziałem jej, że patrząc z tej strony to też z Ciebie trochę taki moher tylko, że z TVN i za PO. Wtedy na chwilę zamilkła :P
  • Odpowiedz
@Pehuen: ona jest z tych, co to JarKacza nie lubią, Tusk złodziej, Korwin obraża. Testy w trakcie, bo inaczej zagłosuje na tego, co ma ładne oczy na plakacie.
  • Odpowiedz
a Tusk ją nie obraża rabując jej pół OFE i podnosząc wiek emerytalny z 60 do 67 lat?


@Pehuen: oddzielmy może sztuczki kasowe ("rabunek" OFE) od decyzji ekonomicznych - tj. podwyższenia wieku emerytalnego.

O ile co do pierwszego, to uważam to za niedopuszczalne bo nie zmienia to rzeczywistej sytuacji budżetowej, to co do drugiego - podwyższenie wieku emerytalnego i wyrównanie wieku było koniecznością (i tak zrobiono to za późno) -
  • Odpowiedz
@megawatt: ale ja się z tym zgadzam, chodziło mi tylko o reakcję zwykłego "ludu" na te decyzje.

Powinna ona być negatywna i stanowcza, tym czasem ważniejsze są "gwałty" Korwina i żeby PiS nie doszło do władzy.

Co z tymi ludżmi...
  • Odpowiedz