Aktywne Wpisy

Michal0173 +83
źródło: temp_file7035390493463869510
Pobierz
Bez kitu lepiej się stało, że nas tam nie ma, przynajmniej człowiek się nie denerwuje, że znowu to samo.
#mecz
#mecz
Skopiuj link
Skopiuj link
źródło: temp_file7035390493463869510
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@aaa-zet: No to finansowo pewnie wyjdzie im na 0.
Weź L4.
Może przestań odkładać na to konto, a zamiast tego wydaj? Nie do pomyślenia. Możesz tylko odkładać i nic ci
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
Poświęcenie to nie to samo co samobójcza lojalność.
Bycie ojcem i
Zastanów się co jest ważniejsze. Ty i Twoje samopoczucie czy żona i córka. Jak One to tyrasz dalej do emerytury jeśli dotrwasz, jeśli Ty to uciekaj chociaż na trochę, wrócisz za np miesiąc odbudowany i zaczniesz od nowa. Możesz też znaleźć inny sposób na opuszczenie na dłużej rodziy,