Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie! Od kilku dni obserwuję wzmożony ruch w przestrzeni powietrznej przy moim balkonie i bynajmniej nie ma to nic wspólnego z bliską odległością od ścieżki podejścia dla lądujących na okęciu samolotów.

Przechodząc do sedna: dziś na balkonie odkryłem (no dobra, nie zupełnie sam to odkryłem bo zadzwonił do mnie sąsiad, że u mnie na balkonie jakaś niezła gołębiowa inba się się zrobiła), że gołębie postanowiły sobie uwić na moim balkonie gniazdo. Bez mojej zgody i dorzucania się do kosztów wynajmu.

W rogu balkonu stoi w doniczce choinka, która została z grudnia i zdążyła już uschnąć - gołębie stwierdziły, że ten drapak zajebiście je osłoni więc zaczęły ogarniać jakieś badziewia i znosić na balkon a następnie #!$%@?ąć na środku dwa jajka.

Nie chcę mieć osranego balkonu (chociaż już trochę burdelu się zrobiło) więc powiedzcie: co mam z tym fantem teraz zrobić?


#coolstorytroche #coolstory #pytaniedoeksperta #golab #zwierzeta
tejotte - Mireczki pomóżcie! Od kilku dni obserwuję wzmożony ruch w przestrzeni powie...

źródło: comment_HIid4sm2fUhGMFrGs6gjKsg6TL9KPi88.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@ParsecV: Chodzi bardziej o działanie wbrew naturze - jeśli ptak złożył jaja, nie powinno się ich ruszać. Gołębie - szkodniki z nich liche, skoro największy problem jaki powodują to kwestie wypróżniania się. ;) Posiadacz niech działa jak chce, swojego zdania nie zmienię. Co do mrówek - tak, uważam, żeby nie zadeptać. :)
  • Odpowiedz
Dobra, decyzją zarządu w składzie osobowym:


sklasyfikowałem gniazdo jako samowolkę budowlaną i skazałem je na rozbiórkę. Uzbrojony w kij od szczotki (w celach obronnych) udałem się na balkon, odsunąłem resztki choinki i zamiotłem szufelką gniazdo do siatki która następnie trafiła do eksterminacji - w końcu to tylko (albo i aż) jajka.

Gołąb bacznie mi się przyglądał a po akcji zasiadł na balkonie zalukać co się stało się.


@wykopkami @raban321 @parande @lucknh @
tejotte - Dobra, decyzją zarządu w składzie osobowym:



SPOILER
SPOILER




sklasyfi...

źródło: comment_XQvr4N9MaUaey4hy3AeAT7n6t3kv8l9m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
taktycznie możesz mu jeszcze #!$%@?ć sztylem od miotły, żeby opowiedział swoim kumplom że na tym balkonie nie poruchają więcej.
  • Odpowiedz
@tejotte: A no i dodatkowy plus, przez pewien czas jak zrzucisz jajka powinieneś mieć spokój. Mi do dziś już nie próbują założyć gniazd, a minęło już chyba 5 lat :)
  • Odpowiedz
@wykopkami: "Zasrane okno" nie zmieni moich poglądów i nie jest dobrym argumentem w mojej opinii. Mam ogromny szacunek do zwierząt - nawet tych - według Ciebie, "gorszych", czyt. gołębi.
  • Odpowiedz