Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie! Od kilku dni obserwuję wzmożony ruch w przestrzeni powietrznej przy moim balkonie i bynajmniej nie ma to nic wspólnego z bliską odległością od ścieżki podejścia dla lądujących na okęciu samolotów.

Przechodząc do sedna: dziś na balkonie odkryłem (no dobra, nie zupełnie sam to odkryłem bo zadzwonił do mnie sąsiad, że u mnie na balkonie jakaś niezła gołębiowa inba się się zrobiła), że gołębie postanowiły sobie uwić na moim balkonie gniazdo. Bez mojej zgody i dorzucania się do kosztów wynajmu.

W rogu balkonu stoi w doniczce choinka, która została z grudnia i zdążyła już uschnąć - gołębie stwierdziły, że ten drapak zajebiście je osłoni więc zaczęły ogarniać jakieś badziewia i znosić na balkon a następnie #!$%@?ąć na środku dwa jajka.

Nie chcę mieć osranego balkonu (chociaż już trochę burdelu się zrobiło) więc powiedzcie: co mam z tym fantem teraz zrobić?


#coolstorytroche #coolstory #pytaniedoeksperta #golab #zwierzeta
tejotte - Mireczki pomóżcie! Od kilku dni obserwuję wzmożony ruch w przestrzeni powie...

źródło: comment_HIid4sm2fUhGMFrGs6gjKsg6TL9KPi88.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@fvck: Widzę, że nie zrozumiałaś tego, co napisałam powyżej. Jaja kur od setek lat się je. Nie widzisz różnicy między zabieraniem jajek dla pożywienia, a wyrzucaniem ich tak o?
  • Odpowiedz
@parande: ja widze (w przeciwienstwie do jajka, bo jemu wszystko jedno jak skonczy) :) a Ty rozumiesz dlaczego uwazam Twoje slowa za hipokryzje?
  • Odpowiedz