Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie! Od kilku dni obserwuję wzmożony ruch w przestrzeni powietrznej przy moim balkonie i bynajmniej nie ma to nic wspólnego z bliską odległością od ścieżki podejścia dla lądujących na okęciu samolotów.

Przechodząc do sedna: dziś na balkonie odkryłem (no dobra, nie zupełnie sam to odkryłem bo zadzwonił do mnie sąsiad, że u mnie na balkonie jakaś niezła gołębiowa inba się się zrobiła), że gołębie postanowiły sobie uwić na moim balkonie gniazdo. Bez mojej zgody i dorzucania się do kosztów wynajmu.

W rogu balkonu stoi w doniczce choinka, która została z grudnia i zdążyła już uschnąć - gołębie stwierdziły, że ten drapak zajebiście je osłoni więc zaczęły ogarniać jakieś badziewia i znosić na balkon a następnie #!$%@?ąć na środku dwa jajka.

Nie chcę mieć osranego balkonu (chociaż już trochę burdelu się zrobiło) więc powiedzcie: co mam z tym fantem teraz zrobić?


#coolstorytroche #coolstory #pytaniedoeksperta #golab #zwierzeta
tejotte - Mireczki pomóżcie! Od kilku dni obserwuję wzmożony ruch w przestrzeni powie...

źródło: comment_HIid4sm2fUhGMFrGs6gjKsg6TL9KPi88.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
W rogu balkonu stoi w doniczce choinka


@tejotte: Ło #!$%@?, może gołębie pomyślały, że umarłeś, skoro jeszcze świątecznego badyla nie zdążyłeś wyrzucić od stycznia xD.
  • Odpowiedz
@tejotte: Miałem na balkonie te cholerne gołębie. Wykluły się i miałem tak obsrany balkon że rany boskie, a te małe darły ryja że nie dało się spać. Na drugi raz bym te jajka od razu #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@tejotte: Możesz przenieść jaja do jakiegoś koszyczka, doniczki, czegokolwiek tak, żeby gołębie miały szansę wychować młode, a jednocześnie zapobiegnie to brudzeniu przez ptaki balkonu (przynajmniej w jakimś stopniu). Jak wyrzucisz jaja to zabijesz gołębiowe dzieci... więc nie rób tego
  • Odpowiedz
@ParsecV: Nie wyobrażam sobie zabić zwierzęcia (lub niedoszłe pisklaki) tylko dlatego, że brudzą balkon... W kwestii szczurów dziwnie trafiłeś, bo dwa mam w domu :)
  • Odpowiedz
@tejotte: Zrzuć jajka patrzać mu w oczy, niech wie kto tu rządzi.

@parande: Gołębie to #!$%@? szkodniki i trzeba ograniczyć ich liczebność bo w miastach są jak zaraza. Wszystko obsrane.
  • Odpowiedz
@raban321: W gestii osoby, która jest postawiona w takiej sytuacji jak @tejotte jest samemu zadecydować. W mojej opinii nie powinno się zabijać niezależnie od ilości gołębi na metrze kwadratowym.
  • Odpowiedz
@parande: Idąc Twoim tokiem myślenia nie zabijesz komara, bo tylko ssie krew, idąc chodnikiem patrzysz na ziemię, by nie rozgnieść mrówek i jeszcze nie rozbijesz jajka do jajecznicy lub ciasta, bo tam też mogło być życie (ale pewnie jesteś weganką). Gołębie na balkonie to gigantyczny problem i jeśli posiadacz nie zacznie myśleć radykalnie, to balkon wraz z praniem lub innymi rzeczami będzie zasrany przez większość dni w roku przez x lat.
  • Odpowiedz