Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: αΆ˜α΅’α΄₯α΅’αΆ… ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β° )γ€β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†β˜†
  • Odpowiedz