Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@Afrobiker: "są narody które nie znają pojecia pokoju za wszelką cenę"

Poza tym trzeba być naiwnym jak 5 letnie dziecko, że pomarańczowy po oddaniu Ukrainy i Europy Putinowi da jakiekolwiek wsparcie i gwarancję.
  • Odpowiedz
@Raa_V Trump to biznesmen będzie robił deale z każdym chętnym dla niego nie ma znaczenia czy umowę na eksploatację tych złóż podpisze z Ukrainą czy ruskimi. Za to teraz mamy gwarancję że ta wojna szybko się nie skończy nawet jak Ukraina tego będzie chciała bo Putin odkrył że USA zależy na tych surowcach więc będzie mielił ludzi na froncie tak długo aż ich nie przejmie a Europa będzie tylko patrzeć bo
  • Odpowiedz
@Raa_V: ale jak miałby oddać Europę Rosji? Po pierwsze ruskie śmiecie dalej biją się o wiochy 2000km od nas, a po drugie siła rażenia wojsk europejskich jest lata świetlne przed tym ruskim gownem, nawet bez wsparcia USA xD
  • Odpowiedz
@Raa_V nienawiść już całkiem wypaczyła Ci zdrowy rozsądek i pozbawiła logicznego myślenia. Jesteś tak bardzo okopany w swojej twierdzy że nigdy nie będzie ci dane dostrzec innych perspektyw. Smutnie się patrzy na skrajność jaka reprezentujesz. Prawak czy lewak, niczym się nie różnicie. Takie ataki personalne na ludzi są obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sanremu: uargumentuj poza onomatopeja pięknie złożonych lirycznych frazesów bez większego sensu.

Tak. Jestem Polakiem. Mojej babci siostra została nabita na płocie przez ruskiego wyzwoliciela w wieku 6lat. Pradziadek dostał kule w potylicę a druga babcia cudem przeżyła Treblinke. Ruskie ścierwo. Żeby nie było. Znam dobrze paru rosjan. Ich nienawiść do nas, do zachodu jest równie wielką.
  • Odpowiedz