@Sandevistan: @pomelobezkaca2 na wykopie to samo niby pełno tych damskich przegrywow i w każdym przypadku jaki znam pojawił się wątek chłopaka. Na reddicie to samo.
@Sandevistan: facet jak jest sam to sam, samica jak jest sama to z kimś logika xdd wgl gadanie czy słuchanie tego co p------i kobieta jest szkodliwe nie polecam
@Sandevistan o ty kurua intzeló przegrywie, jak śmiesz śmieć tak pisać ô ciężko pokrzywdzonych przez los brakiem czada i bankomatu kobietach? Wstydu nie masz ( ͡°͜ʖ͡°)
@Sandevistan: czy to coś nowego? Jestem na grupie gdzie ludzie wyjeżdżając gdzieś szukają kogoś do opiekowania się kwiatkami albo dają mieszkać w zamian za opiekę czy prace przy domu. Raz na jakieś czas trafi się wpis gdzie ktoś prosi o pomoc bo grozi mu bezdomność, jak myślisz ile komentarzy jest przy takim wpisie u facetów a ile gdy kobieta potrzebuje pomocy xd i podpowiem że różnice w reakcjach można liczyć
Na reddicie osobowosci unikajacej tez sa czasami laski, czytam czytam az pojawi sie „my boyfriend” i wylaczam.