Aktywne Wpisy


nO-C34 +57
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Skąd tyle postów na każdej platformie o noworocznych rozstaniach? Gdzie nie spojrze to widzę rozpad relacji od social mediów do znajomych. Nigdy wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, czy to normalne?
Współczuje wszystkich których to dotknęło, bo rozstania to trudny czas. Jak nadal coś czujecie do drugiej osoby to spróbujcie o nią zawalczyć, a na pewno nie ucinajcie kontaktu, bo to najgłupsze co może być.
#milosc #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: najmądrzejsze
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: dlaczego? Z niektórymi ludźmi lepiej nie mieć kontaktu, bo potrafią z nich wyjść dziwne cechy w takich sytuacjach.