Aktywne Wpisy

dawid131 +261
Ku#*wa, wracam z tej trasy i nie ma ch*ja we wsi, zagaduję do tej konduktorki. W zeszłym tygodniu 2 razy trafiłem na nią i tak mi się patrzy w oczy że musi być coś na rzeczy. Ja wiem o tym, ona też pewnie jest wstydliwa. Podoba mi się jak sku*wysyn. Dajcie z 20 plusików na odwagę bo jestem podjarany.
Znalazłem jej fotkę w necie. Chyba warto?
#pkp #zwiazki
Znalazłem jej fotkę w necie. Chyba warto?
#pkp #zwiazki

źródło: 123
Pobierz
enten +167
#labrador #zebroplusy #najlepszyprzyjaciel
źródło: IMG_1955
Pobierzźródło: IMG-20191020-125018
PobierzCzy ten przyjaciel doradzi ci, pomoże ci w trudniej chwili, zaopiekuje się tobą, zawiezie cię do szpitala w razie wypadku?
Jeżeli czuł że to przyjaciel to tyle wystarczy
@JonaszSynGrazyny:
Nie zgodzę się z tym. Dużo osób bierze nowego z nadzieją, że będzie taki jak ten poprzedni. No ale nie - nie będzie. Będzie to w------ć, że nie jest taki sam. Że nie przychodzi w ten sam sposób co tamten, nie merda tak ogonkiem jak tamten, nie kładzie się w kąciku jak tamten. No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii, jednak jednego przyjaciela nie