Wpis z mikrobloga

@tajemniczy-motorniczy: Kapitał nie ma narodowości jeśli jest zachodni xD dlatego np. damy Niemcom porty pod dzierżawę na Bałtyku i nie przeszkadza nam, że liberalni Amerykanie mają u nas telewizję.
Rozumiem argumenty "uśmiechniętych lemingów" i nawet się z nimi zgadzam, ale szkoda że nie przykładają tych argumentów w innym kontekście.
  • Odpowiedz
@wanghoi xD #cpk Gdyby nie sprzeciw społeczeństwa to ten projekt dawno byłby już zamieciony pod dywan. #atom byłaby jeszcze raz rozpatrywany, bo pewnie mega dużo łapówek poszło, by amerykanie wygrali. Może Francuzi dali by wiecej. Nie ma realnego planu gospodarczego. Za to bezkrytyczne przyjmowanie zielonego ładu.
  • Odpowiedz
atom porty i terminale się opłacają i obecnie trwają nad nimi prace.


@Kroledyp: Pokaż mi te prace na atomem i terminalami.
A co powiesz o wykastrowanym projekcie CPK, co do którego wszystkie analizy pokazywały, że jest on opłacalny i jak najbardziej należy go realizować?
  • Odpowiedz
Centralny Port Komunikacyjny i towarzyszącą mu infrastrukturę kolejową, co do której wszelkie analizy pokazywały, że jest to projekt intratny i szybko się zwróci.


@tajemniczy-motorniczy: aaaa dobra już wiemy, jesteś skończonym przygłupem i pojęcia nie masz o czym mówisz
co do cargo to w projekcie pisu nigdy go tam nie było, dopiero jak sprawa się rypła w tv na o-------l powiedzieli będzie cargo będziecie bogaci
  • Odpowiedz
aaaa dobra już wiemy, jesteś skończonym przygłupem i pojęcia nie masz o czym mówisz

co do cargo to w projekcie pisu nigdy go tam nie było, dopiero jak sprawa się rypła w tv na o-------l powiedzieli będzie cargo będziecie bogaci


@Kroledyp: XDXD podaj źródło swojego twierdzenia, że "nie było mowy o cargo"
  • Odpowiedz