Aktywne Wpisy

Bananada +4
Rano wrzuciłam zdjęcie jak sobie leki biorę. I oczywiście wykopki - oesu głupia baba
Na szczęście pojawili się też tacy którzy zapytali czemu je biorę, mam nadzieję nie wszystkie kom ironicznie
Czemu ludzie dochodzą do wniosków bez pytania?
Na szczęście pojawili się też tacy którzy zapytali czemu je biorę, mam nadzieję nie wszystkie kom ironicznie
Czemu ludzie dochodzą do wniosków bez pytania?

InnyWymiar90 +6
Disco kasety lepsze od kobiety na każdą kieszeń, na lato lub jesień. Disco, disco to dla mnie wszystko (´^ω^)






siostra księgowa 1900 ?
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Powodzonka.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
gratulacje miras ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Neet to gigantyczny wewnętrzny wstyd.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu