Wpis z mikrobloga

Jak trwoga to do.... wykopu.
Ile można!? Pamiętacie na pewno Pana KUHAŻA co się wypiął na wykop i obraził, gdy zarzucane mu było, że robi banalne przepisy na chleb z masłem i spamuje tym na wykopie, żeby mieć wyświetlenia na youtube itd. Obraził się i zniknął, nawet jakiś program w niszowej telewizji dostał.

I co mamy teraz? Od kilku tygodni notoryczny spam, że napisał książkę. (ej on napisał książkę!!!). Raz, dwa można coś wspomnieć z sentymentu ale już mi się nie chce czytać ciągle o tej książce kucharskiej. Już wolę przepisy Siostry Analstazji z poczty polskiej.

Trzeba było się nie odcinać od wykopu tylko funkcjonować a nie nagle, gdy potrzebujesz promocji to wciskać tu nachalne wpisy o jakimś grafomaństwie na temat zupy.

#kuchniamg78 #zrozumiecramen #wykop #jedzenie #heheszki
dddobranoc - Jak trwoga to do.... wykopu.
Ile można!? Pamiętacie na pewno Pana KUHAŻA...

źródło: comment_1618045871TCegZJD64Yzb27IEqY9vcE

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach