Wpis z mikrobloga

tl;dr


Koleżanka z #pracbaza na początku maja zaprosiła mnie na #wesele jako osobę towarzyszącą. Na początku się nie zgodziłem, bo nie przepadam za weselami. Poniżej jeszcze kilka razy mnie prosiła i w końcu się zgodziłem, bo to taka szara myszka jest i pewnie rodzice i jakieś ciotki nie daliby jej spokoju jakby przyszła sama xD.

Zgodziłem, się ale pod dwoma warunkami. Nie będę tańczyć ani uczestniczyć w żadnych "zabawach" weselnych. Wczoraj odbyło się to wesele. Siedzimy na sali, podali jedzenie. Godzinę później zaczęła grać muzyką i po kilkudziesięciu minutach prawie wszyscy poszli tańczyć. Zostaliśmy przy stole tylko ja z tą koleżanka i dziadkowie/starsze osoby.

Nagle ta koleżanka mówi mi, że chce mi coś pokazać. Powiedziałem, że później, bo gadałem z jednym z dziadków xD. Po kilkunastu minutach prosi jeszcze raz. Pytam się co mi chce pokazać, a ono odpowiada, że coś na dworze.

Wstajemy i idziemy. Drzwi wyjściowe były po prawej stronie, a parkiet gdzie tańczyli ludzi po lewej. Nagle ta koleżanka łapie mnie za rękę i ciągnie w stronę parkietu xD. Ja ciągnę rękę w drugą stronę, żeby wyrwać się z jej uścisku. Udaje mi się, krzyczę że jest jakaś o------a, ona odpowiada, że chciała tylko potańczyć trochę jak reszta gości xD. Wzruszam ramionami i wychodzę.

Dzisiaj pisze do mnie, że na weselu całą noc w samochodzie płakała. ¯_(ツ)_/¯

#wesele #slub #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@alexander-dantes ale żes się rozpędził. Typ pisał ze odmawiał i nie chciał iść a po namowach zgodził się tylko pod warunkiem. Warunkiem który ona olała - rozumiem że to dla Ciebie nic nie znaczy i o niej nie świadczy? To ona okazała się uparta jak osioł.

Ale oczywiście jak napisałem że warunków na które się zgodziliśmy trzeba dotrzymywać to Ty z tego wywnioskowałeś że to ja jestem gówniarz i uwaga -
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: pewnie bait ale nie rozumiem osób, które deklarują się wprost jako osoby nie lubiące się bawić a idące na wesele, którym nieodłącznym elementem jest taniec i inne głupie zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 35
@sberatel @TwujKoshmar @alexander-dantes @GrammarNazi rozumiem że jak panna zgadza się iść z Wami na randkę ale pod warunkiem że nie będzie żadnego segzu, to wieczorkiem i tak ciągniecie ją za rękę do sypialni?

A jak uparcie odmawia to nie wie nic o kulturze osobistej i relacjach międzyludzkich. Jest niedojrzałą gówniarą, bo powinna sprawić przyjemność, dla świętego spokoju, iść na kompromis i chociaż gałę obrobić. Czasem trzeba przecież zacisnąć
  • Odpowiedz
@oslet przecież laski tak robią? Każda udaje niewiniątko przed spotkaniem a potem ladujecie w łóżku..
Poza tym głupie porównanie. Chwila tańca kiedy jesteś jedynym który nie tańczy to nie gała czy s--s.
  • Odpowiedz
  • 8
Ja zdaje sobie sprawe ze wiekszosc wykopow to autystycy ktorzy nie rozumieja pojec kultury osobistej i oglady towarzyskiej


@alexander-dantes: Umowa powinna być respektowana. To jest kwestia honorowa dla obu stron. Niestety w obecnych czasach dane słowo ma bardzo niską wartość i szybko jest zmywane przez ogólne zasady ,,ogłady".
  • Odpowiedz
@oslet: dziewczyna zachowała się dziecinnie, a nie jak rozwydrzony bachor jak op. To duża różnica. Ona chciała go tylko zmanipulować aby zatańczył, on z wielkiej łaski tam poszedł, siedział z założonymi rękami, darł na nią ryja, lub ją ignorował i miał kompletnie gdzieś to jak się ona czuje. Dlatego mówię, jak nie chciał iść i z łaski tam wielkiej poszedł i zachowywał się jak dziecko specjalnej troski to mógł nie
  • Odpowiedz
@alexander-dantes ja tu tylko przechodziłem ale pozwolę się wtrącić - co ty typie p--------z?
Na jakiej zasadzie w ogóle twierdzenie że gość jest niedojrzały.Zgodził się z grzeczności pójść, umawiali się że nie będą tańczyć i to był warunek ziomka.Laska zachowała się nie fair a ty wyjezdzasz z jakimiś pociskami że gówniarz, dziecinny itd.
To tak jakbym sie z Tobą umówił że sie zamienimy telefonami a potem na miejscu przychodzisz i mówisz
  • Odpowiedz
@oslet: To zes gowniarz to rzecz jasna, to ze menel - tego nie napisalem. Twoja nadinterpretacja i projekcja.
@wjtk123

Nie wiem w jakim swiecie zyjecie, chyba Wam brakuje doswiadczenia zyciowego i obycia z babami. Idziecie na wesele z kobieta i oczekujecie od niej ze nie bedzie chciala zatanczyc :D Przeciez to tylko swiadczy o tym ze wiele z kobietami wspolnego nie macie.
  • Odpowiedz
dziewczyna zachowała się dziecinnie, a nie jak rozwydrzony bachor jak op. To duża różnica.


@r5678: dziewczyna zachowała się dokładnie jak rozwydrzony bachor. Umówiła się na coś, żeby potem udawać, że warunków umowy wcale nie było, a na koniec mieć jeszcze pretensje. xD

W tym wątku zrobiła się piękna lista ludzi, którzy nie są asertywni i dają sobie wchodzić na głowę.
  • Odpowiedz
@Etreum: Jest cos takiego jak doswiadczenie zyciowe, po ktorym wiesz jak sie zachowuje kobiety. Po wielu latach na tym padole zdajesz sobie sprawe ze kobieta moze powiedziec jedno i zrobic inaczej. Po prostu OP nie ma wyobrazni i obycia z babami. ZWLASZCZA kiedy poszedl na tak krytyczne wydarzenie (z punktu widzenia kobiet) jakim jest wesele xD
  • Odpowiedz
Nie wiem w jakim swiecie zyjecie, chyba Wam brakuje doswiadczenia zyciowego i obycia z babami. Idziecie na wesele z kobieta i oczekujecie od niej ze nie bedzie chciala zatanczyc :D Przeciez to tylko swiadczy o tym ze wiele z kobietami wspolnego nie macie.


@alexander-dantes: Jestem od lat żonaty, a ty personalnymi atakami próbujesz przykryć kompletną ignorancję względem podstawowych zasad budowania relacji. Jeżeli nie będę oczekiwał, że ktoś dotrzyma słowa, to
  • Odpowiedz