Wpis z mikrobloga

Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu w czesci piwnicznej

Przez jakies 2 miesiace mialam szczury
Teraz mam ptsd

Nie dzialaly zywolapki [miesiac probowalam. Wlacznie tez z tym by chowac jedzenie i nigdy nie trzymac smieci w domu, by po prostu wyniosly sie z braku zywnosci], nie dzialaly pulapki

Zabilam szczura butelka, jak siedzial w worku
Myslalam ze to koniec

Ale pojawil sie drugi

Chu
Umarl mi randomowo na podlodze
Po prostu prawie na niego wdepnelam
Zatrul sie czyms? Nie wiem. Nie kupowalam trutki

Trzeci natomiast

Udalo mi sie okreslic jego polozenie, wiec zamknelam drzwi
Ale smyszczysyn zaczal mi wygryzac drzwi
NAWET ZACZAL MI PARKOUROWAC PO TYCH DRZWIACH
Mialam tam konkretna fortece zlozona z 6 pulapek
Na ktore nie chcial sie zlapac, bo odskakiwaly a on sie nie lapal

Az w koncu znowu, zaczal gryzc drzwi
Zaczal sie po nich wspinac

I spadl na pulapke, ktora odskoczyla i prawdopodobnie aktywowala kolejna pulapke jak juz uciekal

Zlapala mu noge, a druga wydawalo mi sie glowe. Myslalam ze to koniec, ale po jakies minucie zaczal piszczec i probowac uciekac. Juz mu czesc mozgu wtedy wyleciala wiec musialam go dobic by nie cierpial ehhhhh

A teraz za kazdym razem jak slysze w nocy jakie kolwiek dzwieki, poruszenie sie czegos mam ptsd, ze to znowu szczury. Chociaz powinnam miec juz spokoj w teorii bo nigdzie kup nie dostrzeglam
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mankhoody: @Wrrronika kobieta ma problem ze szczurami a ci zapodaja rady na myszy xD

szczur to może być wielkości kota więc gówienka na myszy nie będą działać.

Pułapki też muszą być
  • Odpowiedz
Ciekawostka kliniczna. Jeżeli przez 2 miesiące miałaś szczury to nie można tego kwalifikować jako PTSD. Zaburzenie to dotyczy bardzo krótkiego momentu w naszym życiu który był bardzo traumatyczny np gdyby ten szczur w jednym momencie spadł ci na głowę a ty byś totalnie odleciała ze strachu.
POzdrawiam i życzę smacznej kawusi.
  • Odpowiedz
@Wrrronika: u mnie w domu jak hydraulik wycinał stare rury pod nowe ogrzewanie to jednej nie zaślepił. A ja nie zauważyłem może nie pomyślałem o tym i przykryłem to płytkami do momentu remontu całej łazienki. Po roku pokazał się jeden szczur szybko go złapałem, myślałem że wskoczył do domu z podwórka (raz u sąsiada na łące w dzień widziałem, dupek sąsiad postanowił go nie zabijać więc pewnie ma ich więcej).
  • Odpowiedz