Wpis z mikrobloga

Dziś inny temat... odnośnie kobiet / mężczyzn którzy mają trochę kilogramów więcej.
Niedawno miałam sytuację gdzie umówiłam się na randkę i gdzie facet bardzo na nią naciskał a gdy mnie zobaczył ( o losie nie jestem aż tak otyła) podziękował za spotkanie.
Dlaczego w tych czasach ludzie nie potrafią zaakceptować takich ludzi ani się z nimi wiązać ? Uważam, że wygląd zawsze da się zmienić a charakter jest ciężej.
Co wy o tym myślicie? Jakie macie do tego podejście?

#rozowepaski #niebieskiepaski
#heheszki #tinder
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: 95% kobiet nie umówi się z facetem poniżej 170 cm wzrostu. Bo może i ma takie prawo. To i część mężczyzn ma swoje preferencje dotyczące wyglądu. Nie rozumiem trochę pytania i twojego zdziwienia. Zawsze tak było.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: trafiłaś na kogoś kto ma swoje standardy i nie jest desperatem. Dla większości facetów idealna jest kobieta o wzroście 160-170 i wadze 50kg. Dodatkowe kilogramy się wybacza jeśli idą w dekolt i niektórzy mają preferencje, że zdrowy, zgrabny tylek to też plus. Dla większości facetów te 46-55kg są idealne.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU ciało jest odbiciem charakteru, jeśli ktoś się zapuścił i jest gruby to dużo mówi o tym jak jest człowiekiem. Oczywiście z wyjątkiem chorob ale tych nie jest znowu aż tak dużo jak grubi ludzie starają się przekonać resztę.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Udowodnione jest to, że lubimy po prostu otaczać się ładnymi ludźmi (nawet w gronie znajomych/kolegów/przyjaciół). W relacjach damsko-męskich to jeszcze inna bajka i zwykle to jest impuls do chęci poznania drugiej osoby.
Jeżeli kobieta ma dajmy na to 75 kg, to jeszcze te 60 kg jest osiągalne przy diecie i ćwiczeniach i dużym samozaparciu.
Jak kobieta bazowo ma stówę - to szansę że będzie lekka jest motylek jest na
  • Odpowiedz