Wpis z mikrobloga

Dziś inny temat... odnośnie kobiet / mężczyzn którzy mają trochę kilogramów więcej.
Niedawno miałam sytuację gdzie umówiłam się na randkę i gdzie facet bardzo na nią naciskał a gdy mnie zobaczył ( o losie nie jestem aż tak otyła) podziękował za spotkanie.
Dlaczego w tych czasach ludzie nie potrafią zaakceptować takich ludzi ani się z nimi wiązać ? Uważam, że wygląd zawsze da się zmienić a charakter jest ciężej.
Co wy o tym myślicie? Jakie macie do tego podejście?

#rozowepaski #niebieskiepaski
#heheszki #tinder
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B0mblak: ja jestem chudy z powodu choroby boreliozy w wyniku której trzeba mało jeść, tłuszczowo, bez cukru i same zdrowe rzeczy żeby chorobę trzymać w ryzach czego skutkiem ubocznym jest niska waga.
  • Odpowiedz
Dlaczego w tych czasach ludzie nie potrafią zaakceptować takich ludzi ani się z nimi wiązać ?


@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Mnie nie stanie na widok fałdów tłuszczu. Tobie nie stwardnieją na widok łysego placka na głowie. Z łysiną trudniej coś zrobić niż z nadwagą, więc dla mnie otyli ludzie są zwyczajnie leniwi. Po co się wiązać z leniwym człowiekiem?
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: zależy. Po drugie wyglad to też po części charakter, bo aby mieć prawidłowa wagę i kondycję to trzeba coś w tym kierunku robić, to pokazuje np że potrafisz realizować cele, jesteś zdeterminowa, nie odpuszczasz.

I jasne człowiek nie musi od razu być chudy i można dawać szanse, sam tak kiedyś zrobiłem jak panna miała około 10kg nadwagi, i o ile na początku coś tam robiła w tym kierunku to
  • Odpowiedz