Wpis z mikrobloga

#podroze #morze #ciekawostki

Też macie znajomych (Polaków), którzy nigdy nie byli nad polskim morzem? Ja mam aż 3, z tego 2 deklaruje, że nigdy nie pojedzie bo widzieli na yt czy zdjęciach i im się nie podobało xD. Co ciekawej, oni regularnie jeżdżą na wakacje za granico, to nie są piwniczaki.
Polskie morze jest jakie jest - bywa kiepska pogoda, gastronomie p----------o, Janusze zabarykadowani w parawanach ale uważam, ale chociaż raz w życiu powinno się o tym przekonać na własnej skórze.
Zorganizowany_chaos - #podroze #morze #ciekawostki

Też macie znajomych (Polaków), kt...

źródło: baltyk

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zorganizowany_chaos: musiałbym na łeb upaść z bardzo wysoka żeby pojechać z własnej woli nad polskie morze.
Tak samo drugi raz nie pojechałbym do żadnej miejscowości turystycznej w polskich górach. Tylko spokojne szlaki z dala od patologii.
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos niektórzy wyjazdy poza miejsce zamieszkania wiążą wyłączenie z dłuższym wypadem urlopowym. W takim przypadku może być zrozumiałe unikanie urlopu nad Bałtykiem. Ale na pewno warto raz w życiu pojechać, poza sezonem na dzień dwa i zobaczyć jak wygląda polskie morze.
  • Odpowiedz
@open_or_die: @Zorganizowany_chaos ja jeżdżę ale prawie zawsze na taką totalna wies za Krynicą Morską gdzie jest może z 10 domów i jeden sklep. Sam fakt że musisz się przedostać przez las żeby być na bielutkiej plaży to fajne doświadczenie. Polecam każdemu chociaż raz w życiu bo to zupełnie coś innego niż morze w Grecji czy w Chorwacji
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: byłem 2 razy na koloniach i mi stykło na całe życie. Ja to bym chciał zobaczyć reakcję kogoś kto jeździ tylko na Bałtyk jak by wreszcie pojechał do Hiszpanii albo Tajlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: polskie morze zajebiste. Jaką ja czuję radość zawsze jak tam jestem a jestem ze 2 razy w roku. Jak jadę służbowo do 3miasta to nie umiem sobie odmówić żeby chociaż na chwile nie wsadzić gołej stopy w ten piasek
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: @open_or_die Polskie morze jest the besta, nie ma upałów 35/40 stopnii, w wodzie nie pływają żadne j----e meduzy można pływać z otwartymi oczami pod wodą bo jest niskie zasolenie, jak jest ci gorąco to wchodzisz się schłodzić, a nie wchodzisz do ciepłej zupy jak w jakichś egiptach czy Hiszpanach, piaszczyste plaże, ceny jednak niższe niż na zachodzie Europy, nie ma muślinów ani murzynow
  • Odpowiedz
@Zorganizowany_chaos: byłem dopieroco w Salonikach. Bałtyk w Gdańsku bije drugie co do wielkości greckie miasto na głowę jeśli chodzi o jakość wybrzeża i czystość wody oraz plaż.
Jedyne co w tej Greckiej "ukrainie' można z czystym sumieniem polecić to jedzenie.
  • Odpowiedz