Wpis z mikrobloga

Blok, zadbana klatka schodowa jak i skrzynka na listy. Nagle pojawia się na niej taka naklejka. Nie da się jej zerwać bez użycia mocnej chemii. Pytanie do @OrangeEkspert czy popieracie takie działania swoich przedstawicieli ? Czy możecie usunąć tą naklejkę ?

Ps. @OrangeEkspert czy mogę przyjść do naszego salonu i przykleić wam dowolną naklejkę na drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

#gsm #afera #orange
GilgrimBarar - Blok, zadbana klatka schodowa jak i skrzynka na listy. Nagle pojawia s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 41
Chyba się trochę zagalopowałeś z tym "zadbana", patrząc po ilości farfocli pod naklejką oryndż ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wilczur: No bo może reszta klatki jest zadbana, a przez takich debili od naklejek to miejsce właśnie tak wygląda? wiem, ciężko to sobie wyobrazić, wyższa matematyka, szerlok holms nawet by tego nie wydedukował.
  • Odpowiedz
@GilgrimBarar pisz pismo do spółdzielni/zarządcy. Wykaż argument, że marketing jest ważną gałęzią gospodarki generującą xx % gospodarki i że w takim razie grzecznie sugerujesz, że pasożyty orange/vectra/xxx powinne partycypować co najmniej w kosztach sprzątania części wspólnych, a najlepiej jeszcze płacić normalnie za reklamę. Możesz też taki stan rzeczy przestawić cymbałowi spod numeru telefonu na naklejce. Zazwyczaj to głupie śmieci pośrednicy, lokalni ,,opiekunowie" bloku, którzy w razie czego zamawiają usługę za 2%
  • Odpowiedz
  • 28
@GilgrimBarar: No na tym zdjęciu wygląda lepiej, fakt. No nie przetłumaczysz tym tumanom, u mnie na klatce nawet dostali własną tablicę korkową na reklamki i g---o - dalej naklejają gdzie tylko się da. A największa patologia to przyczepianie do tablicy ogłoszeń od wspólnoty, zaczynając ulotkę od "UWAGA!" albo "WAŻNA INFORMACJA". Takie szroty im zrywam instant.
  • Odpowiedz
@GilgrimBarar mi kiedyś tak do klatki dziad wjeżdżał z ulotkami, raz grzecznie poprosiłem aby tego nie robił i powiedziałem, że jak go tu jeszcze raz spotkam to inaczej pogadamy, gość wyszedł myslalem, że zrozumiał, patrzę parę dni później wychodzę z klatki i typ znowu wkłada te gazetki każdemu do skrzynki to bez ostrzeżenia w-------m mu kopa w dupę aż mu gazetki z wózka wyleciały, złapałem typa za bety i w-------m z
  • Odpowiedz
  • 3
@GilgrimBarar chlopie, ja też pisalem, nawet te numery podawalem na gejowskie anonse. Z czasem się przyzwyczaisz. Miaso śmieje się z wsi, a wieś ma u siebie.
  • Odpowiedz
@GilgrimBarar informacja na naklejce wskazuje że jest to opiekun budynku. Czyli powinien taka zgodę uzyskać od kogoś wyżej (administracja?) w takim razie to oni odpowiadają za swojego opiekuna budynku xd
  • Odpowiedz
  • 2
@GilgrimBarar jeśli chodzi o spamowanie, to Orange nie ma honoru, sumienia ani godności, nie przejmują się nawet tym, że nie mają zgód na marketing, a i tak potrafią wysłać spam albo zadzwonić.

Zadzwoń pod ten numer, umów się, a jak zjawi się ktoś z Orange, to powiedz mu, żeby posprzątał ten syf.
  • Odpowiedz
@GilgrimBarar: miałem to samo na bloku tylko dzban nie dawał nalepek tylko kartki a4 i co kilka tygodni na każdym piętrze kilka wisiało. Jeszcze je stylizował że na górze kartki napisał zawiadomienie itd. Kiedyś zadzwonił na domofon i powiedział że chce kartki rozwiesić. Powiedziałem że nie wpuszczę bo śmieci tylko zostawia i że wystarczyłaby jedna w wyznaczonym miejscu a nie jego pseudo promocje. Od tego czasu przez kilka lat mu
  • Odpowiedz