Wpis z mikrobloga

Blok, zadbana klatka schodowa jak i skrzynka na listy. Nagle pojawia się na niej taka naklejka. Nie da się jej zerwać bez użycia mocnej chemii. Pytanie do @OrangeEkspert czy popieracie takie działania swoich przedstawicieli ? Czy możecie usunąć tą naklejkę ?

Ps. @OrangeEkspert czy mogę przyjść do naszego salonu i przykleić wam dowolną naklejkę na drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

#gsm #afera #orange
GilgrimBarar - Blok, zadbana klatka schodowa jak i skrzynka na listy. Nagle pojawia s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GilgrimBarar: Do innych w-----------h praktyk Orange można dodać też fakt, że przedłużyć umowę możesz w zasadzie paroma kliknięciami online, ale żeby wypowiedzieć umowę, która została podobnoż zawarta na dwa lata, muszę specjalnie jechać do salonu.

Dramat. Pierwszy i ostatni raz.
  • Odpowiedz
@GilgrimBarar T-Mobile ma lepsze nalepki bo idzie zedrzeć w całości jednym ruchem (potwierdzone, jako były już technik na sieci Orange zdzieralem jak p------y T-Mobile, bo aktywacja trwała 10 minut dłużej niż dla innych operatorów xD)
  • Odpowiedz
@GilgrimBarar: u mnie to samo, jak mnie w-------ą te zjeby, walczę codziennie i zrywam co się da, ale stosują coraz bardziej wyrafinowane metody jak te nalepki czy tez nalepianie na ogłoszenia spółdzielcze by nie dało się zerwać ich nie niszcząc
  • Odpowiedz